Neváhejte mě kontaktovat

E-mail Zpráva Odeslat

Předání objednávek

Osobně v Teplicích nebo kurýrem.

Zahrádky 393, Teplice, 415 10

+420 703646225

bdcteplice@gmail.com

Po-Pá 10-12:30 / 13-17

Všeobecné podmínky

Skladování

Vyhrazujeme si právo na likvidaci zboží tři měsíce po domluveném termínu převzetí. Tuto lhůtu jsme zavedli z důvodu omezeného skladovacího prostoru. Prosím, věnujte pozornost domluvenému termínu vyzvednutí vaší obuvi. Pokud z jakéhokoliv důvodu nebudete schopni vyzvednout svou obuv včas, kontaktujte nás prosím předem. Rádi s vámi najdeme společné řešení. Děkujeme za pochopení. 

Zrušení objednávky

V případě neuhrazení vaší objednávky v domluveném termínu bude objednávka automaticky zrušena. Tento krok jsme zavedli z důvodu efektivní správy našeho obchodního procesu. Prosím, věnujte pozornost domluvenému termínu platby a ujistěte se o tom, že vaše platba dorazí včas. Pokud z jakéhokoliv důvodu nebudete schopni uhradit objednávku v domluveném termínu, kontaktujte nás prosím předem a společně najdeme řešení.

Skryté vady a poškození

Předmětem naší práce je odborná oprava produktu, která nezahrnuje odpovědnost za předchozí neodborné zásahy, opotřebení, vadné použití apod. Před zahájením opravy se snažíme co nejlépe diagnostikovat  vady a poskytnout vám potřebné informace o možné opravě. Pokud je během opravy objevena další vada či poškození, které není způsobeno naší prací, budeme vás informovat a navrhneme řešení.